Usuwanie tatuaży
Kiedyś tatuaż pozostawał na skórze przez całe życie, dziś – można pozbyć się go w dowolnym momencie. Obawa o postępującą wraz z wiekiem niekorzystną zmianę w wyglądzie tatuażu czy o to, że tatuaż się po prostu znudzi, nie stanowi dziś powodu do tego, aby zrezygnować z tatuażu. Skuteczny zabieg usuwania tatuażu umożliwi pozbycie się niechcianego rysunku na skórze.
2019-04-12, 13:04

Coraz więcej osób decyduje się na wykonanie tatuażu, jednocześnie wzrasta liczba chętnych na usunięcie tatuażu. Przyczyny takiej decyzji są rozmaite – niezadowolenie z wyglądu tatuażu, zmieniający się gust, chęć wykonania innego rysunku na skórze. Jesteś zdecydowany na usuwanie tatuażu? Kraków posiada na swej urodowej mapie miejsce, gdzie skutecznie usuniesz praktycznie każdy tatuaż – to klinika Neonia.

Skuteczne usuwanie tatuażu – tylko z najnowocześniejszym laserem

Obecnie możliwe jest usuwanie niemal wszystkich barwników wprowadzonych w skórze – jednak zabieg usuwania tatuażu wykonane musi być specjalnym laserem – Q Switch Harmony. Tylko ten laser zapewnia najskuteczniejsze usuwanie tatuażu.

Usuwani tatuażu przed i po

Usuwanie tatuażu Kraków - laser Q-switch Alma harmony XL Pro

Najskuteczniejszy w usuwaniu tatuażu laser Q Switch Harmony, profesjonalna kadra oraz profesjonalna obsługa – oto oferta kliniki Neonia obejmująca usuwanie tatuażu. Na stronie kliniki znaleźć można wyczerpujące informacje dotyczące kosztów i czasu trwania całego procesu usuwania tatuażu. Kraków i zlokalizowana na Ruczaju klinika Neonia zapraszają każdego, kto chce pożegnać się z niechcianym tatuażem.

KONTAKT / AUTOR
Klinika Neonia
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx